NÁKUPČÍ / ZÁSOBOVAČ

Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR. V rámci doplňování týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na obsazení výše uvedené pozice.

Náplň práce:

  • Samostatný nákup vymezeného sortimentu zboží pro Psychiatrickou nemocnici Bohnice
  • Sestavování harmonogramu zásobování včetně vystavování objednávek a potvrzování faktur
  • Vedení poptávkových řízení
  • Zadávání a vyhodnocování veřejných zakázek v elektronickém tržišti

Požadavky:

  • SŠ vzdělání (ekonomického, obchodního směru) s maturitou
  • Praxe v oblasti nákupu movitého majetku (movité vybavení zdravotnických zařízení, řemeslná výroba, kancelářské vybavení apod.)
  • Znalost e-aukcí
  • Uživatelská znalost PC - MS Office (Word, Excel)
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Pečlivost a spolehlivost, orientace na výsledek
  • Morální a občanská bezúhonnost
  • Výhodou znalost zdravotnického prostředí
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení na základě délky praxe (tarifní platy)
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí v rámci stabilního zdravotnického zařízení
  • Nástupní termín – ihned nebo dle dohody

Firma: Psychiatrická nemocnice Bohnice

Kontakt: Mgr. Daniel MACHOCKÝ
Ústavní 91/7
181 02 Praha 8 - Bohnice

Telefon: 284016131

Místo práce: Praha 8

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé