STATISTIK (REFERENT PRO ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY)

Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR. V rámci doplňování týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na obsazení výše uvedené pozice.

Náplň práce:

  • Provádění úkonů spojených s vyúčtováním a hrazením léčebné péče pacientů zdravotním pojišťovnám
  • Spolupracuje při zpracování výkazů jednotlivým zdravotním pojišťovnám
  • Zajišťování financování PNB v oblasti vykazování zdravotních výkonů
  • Zadávání ambulantních výkonů

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • Znalost nástrojů MS Office a výhodou znalost NIS HIPPO
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Výhodou znalost zdravotnického prostředí

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení na základě délky předcházející praxe (tabulkové platy) a zaměstnanecké výhody
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup nejlépe ihned nebo dle dohody

Firma: Psychiatrická nemocnice Bohnice

Kontakt: Mgr. Daniel MACHOCKÝ
Ústavní 91/7
181 02 Praha 8 - Bohnice

Telefon: 284016131

Místo práce: Praha 8

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé